...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı

+5
LunaTic53
bykarizma53
Axor~1840-Ls
goge
çetinkayalım_58
9 posters
YazarMesaj
çetinkayalım_58

çetinkayalım_58

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 43

Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Empty
MesajKonu: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimeC.tesi Eyl. 06, 2008 10:33 pm

arkadaşlar elimde çok güzel bir havalı korna sesi var amcamın axordan mp3 formatında kayıt yapmıştım onu ogg ye çevirdim ama bir türlü oyuna atamadım eğer yapabilecek olan varsa buraya bildirsin ben sesi göndereyim bekliyorum

İşte Link:

http://rapidshare.com/files/143604788/Haval__305__Korna.rar.html

En son çetinkayalım_58 tarafından Ptsi Eyl. 08, 2008 3:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
goge
MODERATÖR
MODERATÖR
goge

Erkek
İş/Hobiler : Seafight Oynamak
Rep Puanı : 16
Saygınlık : 41

Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 11:42 am

Ben bi Bakayım Link nerde...
çetinkayalım_58

çetinkayalım_58

Erkek

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 3:07 pm

hemen upload ediyorm kardeş
çetinkayalım_58

çetinkayalım_58

Erkek

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePtsi Eyl. 08, 2008 3:13 pm

Arkadaşlar Upload Ettim Mp3 Formatında Buyrun Buda Link:

http://rapidshare.com/files/143604788/Haval__305__Korna.rar.html
Axor~1840-Ls

Axor~1840-Ls

Kadın
Rep Puanı : 12
Saygınlık : 170

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePtsi Eyl. 22, 2008 6:12 pm

Mustafacım Sen bu işlerden anlarsın bi bakıver konuyu gördüysen...
bykarizma53

bykarizma53

Erkek
İş/Hobiler : TIR ŞÖFÖRÜ
Lakap : SANSAR
Rep Puanı : -2
Saygınlık : 31

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePaz Ara. 14, 2008 11:52 am

senin yaptigin korna güzel olmaz Very Happy
LunaTic53

LunaTic53

Erkek
İş/Hobiler : PiloT
Lakap : 53
Rep Puanı : 2
Saygınlık : 162

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 7:54 pm

Korna Fena ama mod formatında nasıl olcak acaba .. kamyoncuyuz.biz
emocen

emocen

Erkek
İş/Hobiler : Bilgisayar/Öğrenci
Lakap : Emocen
Saygınlık : 158

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 8:00 pm

erdal abiye pm yollıyver o yapar.
http://www.kamyoncuyuz.tr.cx
cevdet009

cevdet009

Erkek
Lakap : By_CevdeT
Saygınlık : 174

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePerş. Mayıs 07, 2009 4:11 pm

evet beyler bi zahmet yapıverinn
\8/.:: OzOcAn::.\8/
PATRON
PATRON
\8/.:: OzOcAn::.\8/

Erkek
İş/Hobiler : SKİN TASARIM
Lakap : KÖROĞLUNUN KAN KARDAŞI OZOCAN
Rep Puanı : 64
Saygınlık : 550

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimeCuma Mayıs 08, 2009 4:15 pm

ÇOK HOŞUMA GİTTİ HA KORNA SÜPERMİŞ YARIN BEN BUNU YAPAR SİTEYE KOYARIM Very Happy BEKLEMEDE OLUN Very Happy kamyoncuyuz.biz
http://www.kamyoncuyuz.biz
sakli_kentli
MODERATÖR
MODERATÖR
sakli_kentli

Erkek
Lakap : ●●__вαвα уσяgυη__●●
Saygınlık : 143

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı   Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 3:58 pm

kanka ben de yapıcam zaten ets nin kornası hoşuma gitmiyodu haulin in kornasını ets ye koydum...

Arkadaşlar Havalı Korna Sesi Var Ama Ben Oyuna Koyamadım Yapabilecek Varmı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-