...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA

+26
carizmatikugur
cs_cs
king_hell
fomoco3230
-FH TutkunU-
alpos
emrcan
qwerty
Mahocy
KaptaN
Man_
DEMİR_1907
by.tehlikeli
seyit06
scanıa 55
bykarizma53
muhammet_94
asdfg55000
engincivan
unt0uchable
genckaptan
MSMLAB
Vwgorkem
Mertcan403
crackzz
(¯`KRaL´¯)
30 posters
YazarMesaj
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek
İş/Hobiler : ~~ TIRCI ~~
Lakap : Çirkin Kral
Rep Puanı : 131
Saygınlık : 667

ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Empty
MesajKonu: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 4:35 pm

EVET ARKADAŞLAR BAŞLIKTA DA OKUDUĞUNUZ GİBİ ETS TR MAP DAKİ EKSİKLİKLER İSTEDİKLERİNİZİ PAYLAŞABİLİRSENİZ SEVİNİRİM

BURDAKİ CEVABLAR DİKKATE ALINACAKTIR...

DAHA GÜZEL BİR ETS TÜRKİYE MAP İÇİN CEVABLARINIZI BEKLİYORUM

NOT: ŞU İL DE OLSA DAHA İYİ OLUR DİYE YAZMAYIN DİKKATE ALINMAYACAKTIR!!!!!

En son AXOR-2640 tarafından Ptsi Ocak 12, 2009 3:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.kamyoncuyuz.biz
crackzz

crackzz

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 0

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Kas. 14, 2008 8:05 pm

öncelikle ets tr map yaptığınız için teşekkür ederim ve bu konuya bukadar ilgi gösterdiğiniz için tekrar tekrar teşekkür ederim
şimdi benim isteklerime gelelim

oyunda cok fazla otoban var bunların bazılarını tek şeritli yol ve ara sokaklar olarak cevirebilirseniz cok güzel olur birde bu kırmızı ışıkları kaldırıp gercek türkiye yollarındaki gibi kasis koysanız süperrrrr olur yada hem kırmızı ışık hem kasis olsun Very Happy
Mertcan403

Mertcan403

Erkek
Saygınlık : 36

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeC.tesi Kas. 15, 2008 10:26 pm

arkadaslar ben baya 2 günden beri oyunu oynayamıyorum
3d model tasarlıyorum
hiç kimseye cevap yazamıyorum bundan dolayı Ersin arkadasımdan özür dilerim
bu mape ben otogar ile otobüs yapmaya çalısıyorum malum bide sınav haftası var
onun için 1 hafta sonra çalısmalara devam edeceğim sınavlar çok önemli Wink
Vwgorkem

Vwgorkem

Erkek
Saygınlık : 7

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 10:58 pm

şehirlerin arası çok kısa yolların biraz uzaması lazım haritanın büyümesi gerekir
MSMLAB

MSMLAB

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePaz Kas. 16, 2008 11:25 pm

Ara yollar fazla olmalı, harita büyümeli. Otobandan sıkıldık. ETS ornijali zaten hep otoban. Bize otobansız yol yapın. Bol virajlı uçurumlu vs vs ...
genckaptan
MODERATÖR
MODERATÖR
genckaptan

Erkek
İş/Hobiler : Tır&Kamyon&Otobüs :D
Lakap : GençKaptan
Rep Puanı : 7
Saygınlık : 123

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeSalı Kas. 18, 2008 8:36 pm

şehir içleri biraz az olmuş orjinalde hiç yok gibiydi ama bunlarda şöyle biraz daha 3-4 firma yerine göre
3-4 benzinlik felan biraz daha şehir içleri doldurulsa güzel olacağını düşünüyorum
http://www.trucksimturkiye.net.tc
unt0uchable

unt0uchable

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 4:15 pm

1. si Arkadaşım Şirketlerin Kapısı Var Ya Her Yerdeki Şirket Kapılarında Tümsek Oluyor Onu Düzeltirsen güzel olur.

2. si İstanbul Yolu Çift Şerit Onu Otoban Yaparsanız Daha İyi Olur.

3. sü Bir Kaç Tane İl Daha Eklerseniz Daha Çok Zevkli Olur.

4. sü İnsan Modu Yapabilir Misiniz Bu Mümkün Müdür ? Şehirlerde Gezen Karşıdan Karşıya Geçen İnsanlar Fln Very Happy
engincivan

engincivan

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 8:05 pm

diğer arkadaşlara katılıyorum harita biraz daha büyümeli ayrıca bazı yerler çok boş kalmış Erzurum Erzincan gibi. bazı yerlerde de 2-3 tane şehir yan yana gelmiş
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Kas. 21, 2008 8:19 pm

EVET ARKADAŞLAR İSTEKLERİ ALMAYA DEVAM EDİYORUZ

YAZAN KARDEŞLERİMİZ İÇİNDE TEŞŞKÜR EDIYORUZ Wink
asdfg55000

asdfg55000

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 6:53 pm

Gerçek Türkiye karayolları haritasını alıp yapamilirmisiniz.. Bide özür dilerim il istemeyin demişsiniz ama SaMSuN Kurtuluş Savaşının başladığı yeri unutmayın ..! lütfen
muhammet_94

muhammet_94

Erkek
Rep Puanı : 4
Saygınlık : -11

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:09 pm

bence şehirler çok önemli bütün şehirler birbirine benzio şehirlerde görünür farklılıklar yaparsanız oyunun zevkli hale geleceğine inanıyorum mesela bazı şehirlerin yolları full toprak olabilir ufak bişidir bu heralde gün geçtikçe haulin gibi bunada çok büyük haritalar yapılır arkadaşlar
bykarizma53

bykarizma53

Erkek
İş/Hobiler : TIR ŞÖFÖRÜ
Lakap : SANSAR
Rep Puanı : -2
Saygınlık : 31

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:36 pm

rusya bölümü olsun o haritayla bileştirin
scanıa 55

scanıa 55

Erkek
Saygınlık : 40

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 8:48 pm

şehirler artsın mesala ordu samsun yanii
bide oyunda kamyonlara aksesuar eklentisini oyunun içinde biz yapalım olamz mı
seyit06

seyit06

Erkek
Saygınlık : 35

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Kas. 28, 2008 12:44 am

bence oyun güzel ama çok fazla otoban var dar yollar hız kesici kasisler ve bubun gibi türkiyeye has özellikler eklerseniz oyun çok daha zevkli olacak inanın
by.tehlikeli

by.tehlikeli

Erkek
İş/Hobiler : Tır oyunları ve Formula1
Saygınlık : 164

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 11:32 am

guzzel olmuş elinize sağlık ama şehirlerin arası çok kısa biraz daha değiştirilse çok guzel olcak işallah yani uçurum yokuş viraj ve radyo gibi ....
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeSalı Ara. 09, 2008 12:21 pm

ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE ÖNERİLERİNİZİ YADIKLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM YAZDIKLARINIZI DİKKATE ALACAĞIM İNŞAALLAH GÜZEL BİR TR MAP İLE KARŞINIZDA OLACAĞIZ

radyo işi biraz zor kardeşim ;çoğu arkadaş sitemizin radyo su var oraya girirler hem sürer hemde dinlerler hemde taşınırız konuşuruz sorunlarımızı paylaşırız sohbet ederiz sizleride bekleriz
burdan girebilirsiniz....
https://kamyoncuyuz.forumdizini.com/Radyo-Chat-h2.htm

BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞŞEKKÜRLER................
DEMİR_1907

DEMİR_1907

Erkek
Saygınlık : 37

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 10:45 am

[b][i]daha büyük bir harita yapacağınıza inanıyorum ama diğer arkadaşlarında dediği gibi baz yerlerde toprak yol olsa kasis olsa ayrıca türkiye ye has tırlar olsa daha iyi olur bence
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeÇarş. Ara. 10, 2008 11:14 am

DEMİR_1907 demiş ki:
[b][i]daha büyük bir harita yapacağınıza inanıyorum ama diğer arkadaşlarında dediği gibi baz yerlerde toprak yol olsa kasis olsa ayrıca türkiye ye has tırlar olsa daha iyi olur bence

vallaa kardeşim son dediğin iş biraz zor olur ama yapmaya çalışırız doc gibi v.b güzel olur yapmaya çalışalım kardeşim.....

ilginiz için teşşekkürler....
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Ara. 12, 2008 6:37 pm

Bencede kasis ve toprak yollar olsa süper olurdu
Man_

Man_

Erkek
İş/Hobiler : qaFaMa göRéy!m..
Lakap : DörTkös£..(CaqHaL)*
Rep Puanı : -2
Saygınlık : 44

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePerş. Ara. 18, 2008 7:37 pm

eeT sehirler arası kısa yolların birazdaha uzaması Lazım Ve birasdaya yukuslar ınıslı cıkıslı dara yollar olsa süper olur bence..! Dar yoLLar...
KaptaN
PATRON
PATRON
KaptaN

Erkek
Rep Puanı : 19
Saygınlık : 125

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 11:00 pm

MERHABA HER BİR SEHİR MERKEZİ GİRİŞİNDE NUFUS ..... GİBİ ,SEHİRLER ARASI YOLLARDA KAÇ KM KALDIĞI MESELA ÖRNEK:İSTANBUL 12 KM GİBİ ,VE SEHİRLER DE TRAFİK ISIĞI OLMADIĞI HALDE KIRMIZI ISIK SEMBOLU UYARISI ÇIKIYOR ...GİBİ VE BİRDE,İSTANBUL BOĞAZ KOPRUSU GİŞELERİ UNUTULMUŞ VE HERKEZİN BİLDİĞİ GİBİ TRAFİK ....YOĞUNLUK..TSK EDERİM ÇOK EMEK ÇOK İŞ DEMEK...
KaptaN
PATRON
PATRON
KaptaN

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 11:03 pm

UNUTMADAN BENZİNLİKLERE GELDIĞIMZDE TABALE OLARAK DİNLENME VE KONAKLAMA TESISLERİ (OK) ISRETİ OLARAK GÖSTERİLEBİLİR...
KaptaN
PATRON
PATRON
KaptaN

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 11:07 pm

ŞEHİRLER İÇİN BİR SEY SOYLEMEK İSTİYORUM BAKINIZ ORNEK:VERİYORUM SİZE ARKADASLAR EDİRNEYE GELDIK DİYELIM MERKEZDE SELİMİYE CAMII ,İSTANBULA GELDIK BOĞAZ KOPRUSU BU VAR ZATEN,ANKARA ANITKABİR,BENCE BU YAPILACAK YAMA YURT DISINDA YASIYAN GURBETÇİLER İÇİN ONLARIN ÇOCUKLARI ABİLERİ KADESLERİMİZ EN AZINDAN MEMLEKET OZLEMLERINI GÖREKEK AZALTIRLAR...ŞEHİR SEMBOLLERİ TIPKI ORJİNAL ETS NİN YAPTIĞI GİBİ FARKETTİNİZMİ BİLMİYORUM...BU MESAJ DİKKATE ALINSIN LUTFEN SAYGILAR ogün..
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Ara. 19, 2008 11:25 pm

ogunbugun kardeşim öncelikle göstermiş olduğun ilgiye çok teşekkür ediyorum

kardeşim demek istediği ben anladım çok güzel diyorsun ben de olmasını istiyorum fakat z modellerde bu iş yapılacak ve daha sonra da ets ye modelle yapılacak bu iş de 1 seneye yakın sürer z modelleri öğrenmek baştan 2 -3 ayımızı alır demek istediğim bu iş biraz zor be kardeş çok uğraştırır inşallah anlatabilmişimdir
Mahocy

Mahocy

Kadın
Saygınlık : 25

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeSalı Ara. 30, 2008 8:42 pm

sagul
by.tehlikeli

by.tehlikeli

Erkek
İş/Hobiler : Tır oyunları ve Formula1
Saygınlık : 164

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 9:55 pm

artık ben bir an önce yeni haritayı bekliyorum artık çıksada doya doya oynasak şimdiden konu ile ilgilenen herkesin eline sağlık ....
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePaz Ocak 04, 2009 9:57 pm

by.tehlikeli demiş ki:
artık ben bir an önce yeni haritayı bekliyorum artık çıksada doya doya oynasak şimdiden konu ile ilgilenen herkesin eline sağlık ....

En kısa zaman da yeni map la karşınızda olacağız arkadaşlar Wink
qwerty

qwerty

Erkek
Saygınlık : 16

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeSalı Ocak 13, 2009 6:26 pm

evet öncelikle yapmış olduğunuz çalışmalar çok güzel ve bunun için sizlere teşekkür ederim. Diğer arkadaşlarında söylediği gibi harita biraz büyüdüğünde ve şehirler arası mesafe arttığında oyun bence çok daha güzel olucak.İsteklerimizi dinlediğiniz içinde ayrıca teşekkür ederim.
emrcan

emrcan

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 9:14 pm

arkadaşlar map çıktımı çıkmadımı?
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeC.tesi Ocak 17, 2009 9:23 pm

emrcan demiş ki:
arkadaşlar map çıktımı çıkmadımı?

BETASI CIKTI KARDEŞİM

BAŞLIĞI OKUMAYA NE DERSİN ????????
alpos

alpos

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 11:21 am

hocam bence otobandan ziyade daha fazla çevreyolu gibi çift şeritli yol ekleyin bide trobzonda ağri gibi şehirlere gökdelen koymussun gökdelenin orda ne işi var Very Happy Very Happy neyse benim önerilerim bunlar yinede kolay gelsin.
-FH TutkunU-

-FH TutkunU-

Erkek
Saygınlık : 80

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 11:58 am

sağol
fomoco3230

fomoco3230

Erkek
İş/Hobiler : Kamyon-Tır
Lakap : Fare
Saygınlık : 215

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePaz Ocak 25, 2009 11:55 pm

bu map için şimdiden teşekkürle rampalar biraz daha uzun ve dik olursa sevinirim normal maplarda kamyon taksilerden hızlı çıkıyo o yüzden
king_hell

king_hell

Erkek
Saygınlık : 10

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:07 pm

benim istediklerim otobüs olsun tır olsun tırcılar benzin alsın otostop cekmek olsun tek şerit olsun tren olsun otobüs otogarı olsun tır otogarı olsun olsun da olsun Very Happy
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 11:37 pm

king_hell demiş ki:
benim istediklerim otobüs olsun tır olsun tırcılar benzin alsın otostop cekmek olsun tek şerit olsun tren olsun otobüs otogarı olsun tır otogarı olsun olsun da olsun Very Happy

otobüsü yap ver , tırı yap ver, otogarı yap ver, otostop onu da sen ayarla

bende haritayı birleştirelim olur bu iş hemde 4 x 4 olur Wink
cs_cs

cs_cs

Erkek
Saygınlık : 28

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeÇarş. Şub. 04, 2009 10:27 pm

hocam bilmeme yapabilirmisiniz ama ben hiç kaldırımlarda insan görmiyorum olmalı bence
carizmatikugur

carizmatikugur

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci/f1,tır
Lakap : çapkın
Rep Puanı : 1
Saygınlık : 18

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 12:41 pm

arkadaşlar önce çıkarmış olduğunuz map için çok teşşekürler edeerim
çok severek oymuyorum ama biraz daha geliştirile bilir

*kar ve yağmur biraz fazla olsun hele kar daha fazla olsun
*sis olsun oyunda şimdiye kadar hiç sise dek gelmedim sis oyuna renk katar
*haulindeki dibi istediğimi yerde yata bilek ve kaç saat uyumamız gerektiğini kendimiz ayarlıyyak(haulinde olduğu gibi)
*kantarlar olsun haulindeki gibi

isteklerim bunlar belki bunların yamaları vardır
eğer varsa bana link verirsenin çok sevinirim ama bu istediklerim olmazı gereken ynilikler

eğer bu konudada yapacağım birşey varsda yaparım ve sisi yardımcı olurum
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 12:49 pm

carizmatikugur demiş ki:
arkadaşlar önce çıkarmış olduğunuz map için çok teşşekürler edeerim
çok severek oymuyorum ama biraz daha geliştirile bilir

*kar ve yağmur biraz fazla olsun hele kar daha fazla olsun
*sis olsun oyunda şimdiye kadar hiç sise dek gelmedim sis oyuna renk katar
*haulindeki dibi istediğimi yerde yata bilek ve kaç saat uyumamız gerektiğini kendimiz ayarlıyyak(haulinde olduğu gibi)
*kantarlar olsun haulindeki gibi

isteklerim bunlar belki bunların yamaları vardır
eğer varsa bana link verirsenin çok sevinirim ama bu istediklerim olmazı gereken ynilikler

eğer bu konudada yapacağım birşey varsda yaparım ve sisi yardımcı olurum

kardeşim biz teşşekür ederiz yazdğiın için

anladım kardeşim elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz Wink
carizmatikugur

carizmatikugur

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci/f1,tır
Lakap : çapkın
Rep Puanı : 1
Saygınlık : 18

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 2:25 pm

istedklerimin hepsini yapamaya bilirsiniz ama sis modu filan çıkara bileceğinizden eminim
size iyi çalışmalar
eğer yardımcı olabileceğim bir konu varsa yardımcı olurum
22sercan

22sercan

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeÇarş. Şub. 11, 2009 11:41 pm

ben haritanın büyük olmasını isterdim.baya bir büyük.birde yollar geniş değilde 2 şerit olsa gidiş geliş şeklinde daha mantıklı olur.en azından doğu kısımları gibi.
LunaTic53

LunaTic53

Erkek
İş/Hobiler : PiloT
Lakap : 53
Rep Puanı : 2
Saygınlık : 162

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 9:14 pm

öncelikle çalışmalarınız için iyi veya kötü burdan teşekkür ediyorum emeği geçen herkese.... Şehirler çok küçük şehirleri genişlemesi güzel olur kasisler olsa güzel olur tek yollar ara sokaklar böyle tırların zor geçiçeği yerler olsa güzel olur biraz zorlasın bizi bu şekilde çalışmaları dıkkate alırsanız sevinirim şimdiden çok teşekkür ediyorum... Saygılar ; Şöför Değil KAPTAN !
Lorry22

Lorry22

Erkek
Rep Puanı : 3
Saygınlık : 171

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimeSalı Mart 03, 2009 12:20 am

kolay gelsin

Edirne-Çanakkale güzergahı varsa Uzunköprü'yü yaparsanız iyi olur

dar ve uzun bir köprüdür

başarılar diliyorum size
natrix

natrix

Erkek
Rep Puanı : 8
Saygınlık : 22

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 10:15 pm

bence mario map su anda piyadaki en genis en buyu map yapabilirseniz ona ekleyin sizin mapi yada olmadi normal haritaya ekleyin mesala romanlar eklemisler gayet guzel olmus ayrica roman map v1 deki gibi yollarda geyikler insanlar olsa cok iyi olabilir vede mario maptaki gibi yollarda tumsekler olursa cok daha iyi olur ayrica daha genis bir turkiye firma modu olsa oda olabilir benim fikirlerim bunlardir
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek

MesajKonu: Geri: ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA   ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 10:16 pm

MAP SON AŞAMA OLDUĞU İÇİN İSTEKLERE KAPATILMIŞTIŞ

YAZAN ARKADAŞLARIN EMEĞİNE SAĞLIK

ARKADAŞLAR DAHA GÜZEL BİR ETS TR MAP HAKKINDA
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-