...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Edit te ki problem

4 posters
YazarMesaj
alpos

alpos

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 0

Edit te ki problem Empty
MesajKonu: Edit te ki problem   Edit te ki problem Icon_minitimePtsi Ocak 26, 2009 12:33 pm

"edit" veya "edit europe" dedikten sonra haritayı açıyo ancak sonradan mouse la veya 1 klavye butonuna basınca oyundan atıyo bu sorunu yaşayan bir arkadaşımz kardeşımız varsa lütfen yardımlarını esirgemesin.okuyup cevap yazan herkese okuyup geçenede teşekkür ederim...
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek
İş/Hobiler : ~~ TIRCI ~~
Lakap : Çirkin Kral
Rep Puanı : 131
Saygınlık : 667

Edit te ki problem Empty
MesajKonu: Geri: Edit te ki problem   Edit te ki problem Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 5:03 pm

kardeşim ben harita yapıyorum fakat şu ana kadar böyle bir sorunla karşılaşmadım kardeşim

tam olarak bilgim yok
http://www.kamyoncuyuz.biz
dogukank61
PATRON
PATRON
dogukank61

Erkek
Rep Puanı : 6
Saygınlık : 181

Edit te ki problem Empty
MesajKonu: Geri: Edit te ki problem   Edit te ki problem Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 7:51 pm

arkadasim senin dedigine göre olay olur ancak böle sorunda olur oyunu sil bida kur sonra harita yapmak için kucuk erkarnda yapacaksın sorun kalmayacak kayıt yapmaktan başka Very Happy
TRUCKER

TRUCKER

Erkek
Rep Puanı : 3
Saygınlık : 83

Edit te ki problem Empty
MesajKonu: Geri: Edit te ki problem   Edit te ki problem Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 4:20 pm

aynı sorun bendede vardı kardes edit map yazıyorum load map deyince oyundan atıyor oyunu opengl'de açıcan opengl yoksa ekran kartı güncelleştirmesi indir kur opengl gelir yani tek çözüm ekran kartı güncelleştirmek

Edit te ki problem
1 sayfadaki 1 sayfası