...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar oyunun gerçekçiliği için istiyorum!!!!

2 posters
YazarMesaj
eko25

eko25

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 13

Arkadaşlar oyunun gerçekçiliği için istiyorum!!!! Empty
MesajKonu: Arkadaşlar oyunun gerçekçiliği için istiyorum!!!!   Arkadaşlar oyunun gerçekçiliği için istiyorum!!!! Icon_minitimeSalı Şub. 10, 2009 11:41 pm

merhabalar ben karşı kardeşin yaptığı kamyonları kullanıyorum sağolsun onun sayesinde oyun zevkli hale geldi ama bu makinalar çok hızlı ben en fazla 95 98 yapmasını istiyorum bazı arkadaşlar drift yapıyormuş ama ben bi türlü bu hızı indiremedim yardım eden olursa çok sevinirm ilgilenen herkese teşekkürler Yardım Edin Yardım Edin
\8/.:: OzOcAn::.\8/
PATRON
PATRON
\8/.:: OzOcAn::.\8/

Erkek
İş/Hobiler : SKİN TASARIM
Lakap : KÖROĞLUNUN KAN KARDAŞI OZOCAN
Rep Puanı : 64
Saygınlık : 550

Arkadaşlar oyunun gerçekçiliği için istiyorum!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar oyunun gerçekçiliği için istiyorum!!!!   Arkadaşlar oyunun gerçekçiliği için istiyorum!!!! Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 4:15 pm

arkadaşım belgerimden ets ordan save klasörüne gir orda en son kaydettiğin oyun numarası en büyük olandır onu aç orda game.sii dosyası vardır onu wordpadle aç orda yazılar arasında vehicle engine acsesory gibi bi yer var onun altında torq yazar onu sil 150 veya daha düşük veya daha yüksek yap sana kalmış Very Happy
http://www.kamyoncuyuz.biz

Arkadaşlar oyunun gerçekçiliği için istiyorum!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-