...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

resimdeki arabayı yüklüyorum ama arabayı almak isteyince üzerinde tıklayınca pri3msd tarzı bir hata veriyor

YazarMesaj
eKart

eKart

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 0

resimdeki arabayı yüklüyorum ama arabayı almak isteyince üzerinde tıklayınca pri3msd tarzı bir hata veriyor Empty
MesajKonu: resimdeki arabayı yüklüyorum ama arabayı almak isteyince üzerinde tıklayınca pri3msd tarzı bir hata veriyor   resimdeki arabayı yüklüyorum ama arabayı almak isteyince üzerinde tıklayınca pri3msd tarzı bir hata veriyor Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:15 pm

resimdeki arabayı yüklüyorum ama arabayı almak isteyince üzerinde tıklayınca pri3msd tarzı bir hata veriyor 193362

http://rapid-share.com/files/200907731/scania_144L_440.rar

bu tırı yükledim ama tırı satın almaya kalkınca primsd engine falan fıstık hatası veriyor nasıl düzeltiriz?
oyunu sildim sıfır dan hiç modsuz attım arabayı mod klasörüne olmadı 1.06 patch yükleyip attım yine olmadı çakışmadan değil yani ben direk mod klasörüne attım başka bi tır olmuştu.truck storage yaptım oda işe yaramadı delircem neden olmuyor ya
Rolling Eyes

resimdeki arabayı yüklüyorum ama arabayı almak isteyince üzerinde tıklayınca pri3msd tarzı bir hata veriyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Patch 1.6 hata veriyor
» Haulin 1.6 Patch Hata