...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??

+9
yakamozcuk
LunaTic53
YeNeR
qwt352
Esinti.68
39serdar
uguret
man12153
qencport
13 posters
YazarMesaj
qencport

qencport

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 25

arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Empty
MesajKonu: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 3:00 am

ya arkadaşlar ben bu tırların arkasının kayması yüzünden oyundan soğudum neredeyse muhammet_94 adlı arkadaşımızın verdiği modu yaptım ama yine de fayda etmedii bana bir tır tavsiyesinde yada arkanın kaymaması için yapmam gereken şeyler gibi tavsiyede bulunabilirmisinizz Question
man12153

man12153

Erkek
Saygınlık : 18

arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Empty
MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 12:40 pm

sanırım oyuna sonradan koyulan tırlar kaymıyo ya sen bide normal tır indir onu koy belki kaymaz bu arada sen süratli gidiyosundur ağar ağar git balataları yakma tmm hadi hayırlı yolculuklar...Very Happy:D:D
qencport

qencport

Erkek
Saygınlık : 25

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 12:48 am

cevap için teşekkürlerr Very Happy
uguret

uguret

Erkek
Rep Puanı : 4
Saygınlık : -7

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 12:12 pm

bence volvo
39serdar

39serdar

Erkek
Saygınlık : 0

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 10:28 am

kayma sorunu ile alakalı bir mod var onu indir çok işe yarıyor Wink
Esinti.68
PATRON
PATRON
Esinti.68

Erkek
İş/Hobiler : KamYoNcUyUz.BiZZ
Lakap : \\ EsİnTi //
Rep Puanı : 97
Saygınlık : 799

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePtsi Mart 09, 2009 10:36 am

virijları geldiğinde felan motor frenini aç yavasla sonra cek kaymaz ben mercedesde öyle yapıyom kayıyo bazen ama öyle sert deil
http://www.kamyoncuyuz.forumm.biz
qwt352

qwt352

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci
Lakap : YoK
Rep Puanı : 3
Saygınlık : 165

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 10:52 pm

Benim Favorim Scania Topline 100 bagladın mı gıdıyor..
YeNeR

YeNeR

Erkek
Saygınlık : 116

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePaz Nis. 05, 2009 11:43 am

qencport demiş ki:
ya arkadaşlar ben bu tırların arkasının kayması yüzünden oyundan soğudum neredeyse muhammet_94 adlı arkadaşımızın verdiği modu yaptım ama yine de fayda etmedii bana bir tır tavsiyesinde yada arkanın kaymaması için yapmam gereken şeyler gibi tavsiyede bulunabilirmisinizz Question

KARDES IYI BAK ARADIGIN VAR BU SITEDE BEN LINK VEREMICEM AYIP OLUR SITE SAHIPLERINE .. TIRIN HEM KONTROLU ARTIYO HEMDE HIZI ..
LunaTic53

LunaTic53

Erkek
İş/Hobiler : PiloT
Lakap : 53
Rep Puanı : 2
Saygınlık : 162

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 8:41 pm

YeNeR arkadaşımın dedği doğru aradğın var bu sitede... Ama benim tavsiyem orjinal oyunda ki tırlardan kaymayan arıyorsan ya mercedes Axor yada Volvo kamyoncuyuz.biz
yakamozcuk

yakamozcuk

Erkek
Saygınlık : 42

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 7:55 am

O senin şoförlüğüne bağlı tabiki hemen hemen hepsi aynı fakat ben bir türlü scania ya alışamadım çok kayıyor zapt edilemeyen bir araba favorim Mercedes arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? 46164
34murat1993

34murat1993

Erkek
İş/Hobiler : TırCı Muro
Saygınlık : 253

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 5:10 pm

Yaw volvo ve mercedes Onlarda çok kayıyor Bunun çözümü config Olmasın:)
LunaTic53

LunaTic53

Erkek

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 1:18 pm

config evet ama konu başlığında yazdığı gibi en az arkası kayan ? diyor en az arkası kayan volvo ve mercedes. Wink
34murat1993

34murat1993

Erkek

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:20 pm

Peki Hiç Kaymasını İstemiyorum bunun Çözümü var mı?Smile
34murat1993

34murat1993

Erkek

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimeCuma Tem. 10, 2009 2:22 pm

volvo ve mercedes Dogru Onlarda az kayıyor Haklısın
LunaTic53

LunaTic53

Erkek

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePaz Tem. 12, 2009 2:22 pm

Sitede aradığın şey var kardeşim süspansiyon ayarı var indir tırın hızı artıyor + kaymıyor hiç..
AsiGiresun

AsiGiresun

Erkek
Saygınlık : 174

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 7:22 pm

Scania'nın üzerine TIR tanımam kayma oluyor biraz ama kullana kullana alışıyosun motor freni kullanmak önemli virajlarda valla ben 1.2 oynuyorum bide hagiismail haritasınıda indirdim en babayiğit virajda kaymıyor cihaz birazda şöförle alakalı zamanla alışırsın sende kardeş kullana kullana.
Hayırlı Yolculuklar Kazasız Belasız . . .
bender38
MODERATÖR
MODERATÖR
bender38

Erkek
İş/Hobiler : tır&kamyon
Lakap : emsalsiz38
Rep Puanı : 3
Saygınlık : 173

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimePerş. Tem. 23, 2009 9:14 pm

AsiGiresun demiş ki:
Scania'nın üzerine TIR tanımam kayma oluyor biraz ama kullana kullana alışıyosun motor freni kullanmak önemli virajlarda valla ben 1.2 oynuyorum bide hagiismail haritasınıda indirdim en babayiğit virajda kaymıyor cihaz birazda şöförle alakalı zamanla alışırsın sende kardeş kullana kullana.
Hayırlı Yolculuklar Kazasız Belasız . . .

Sana katılıyorum kardeş bende şuanda 1.2 ve hagiismail kardeşimizin paylaşıma sunduğu harita kullanıyorum hiç kayma sorunu olmuyo, virajlara gelirken hızın çok yüksekse hızı azaltacan ve viraja girerken aradabir motor freni kullan ozaman yoldan ayrılmassın direksiyonuda fazla kırma tabiki Cool Cool Laughing

kamyoncuyuz.biz kamyoncuyuz.biz kamyoncuyuz.biz kamyoncuyuz.biz kamyoncuyuz.biz kamyoncuyuz.biz kamyoncuyuz.biz
SADECE35

SADECE35

Erkek
Rep Puanı : 1
Saygınlık : 166

MesajKonu: Geri: arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??   arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann?? Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 3:17 pm

arkası en az kayan,güçlü,hızlı tır hangisi özellikle en az arkası kayann??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-