...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**

+140
devdevil
ufukgs
slm9900
excavator07
StRey_
ETC
crazy_piskopat
tırcı_serseri
vegatro
henry_aha
alis baba
esrarengiz26
KAMYONCU AHMET
hellaboys
truckfan
mck
1900
hakan_880
cebrail4446
ekop
xerxes69
supergorkem
v8ridvan
brattneo
lazuris
nickziki
bassri
yeniuye
army_army
123samet62
osmanovic13
zeygek
hussen016
dogan12
baris06
sardesli
ibo34
alis_1905
sermer
emrekalkan
bosna
bessat
Tunahan_06
61bozkurt61
negativevision
seseiais
MARAZ_099
kaptanGAKKO
tiger13
otoban
saykopats
Canislupus
vanillamango
StayAwayFromMe
ibosivas58
karetr
nuri94
34murat1993
deniz3435
brujuwa
khadgar
caspy58
tunahan_19
cemalengin
reqo
mertatsiz
SADECE35
cigeci
salmı
Casus
afyonlu03
dede92
olric
otobüsçü
LunaTic53
lncln_18
gunaydina
ouzy
emar81
chato
london
burak68
ghostbuster
genckaptan81
aslanyurek
tuningsaskini
ercan_19
Esinti.68
yamanbg
atakerem
rooney555
taner668
tosbega
eöre78890
zafer94
yavuz
[Z]aFe[R]
ural42
byfırat
sinan1992
bmwz3
emocen
AsiGiresun
prdx
ferhat söke
imza42
messi_10
styler1
k.gokce
ShadoW
asilasil
turkuaz01
uludag2003
natrix
cinzano
alonso_ank
soforemre90
şehzade
balans
Volvo_-FH_-480
yurdal89
harley
DeaTLeSSTuRk
hagismail
iLKer_brs
ozgur825
!uzaklar!
ErToMaNyAk
muss
akt
YeNeR
waer_16
albatros
asabi85
firstisland
DaF-Cf
genckaptan
Engin
jackal38
MJoRaYuLuN
144 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4

Anlatım Nasıl Olmuş?
Süper
Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Vote_lcap61%Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Vote_rcap
 61% [ 35 ]
İdare Eder
Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Vote_lcap18%Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Vote_rcap
 18% [ 10 ]
Berbat
Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Vote_lcap21%Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Vote_rcap
 21% [ 12 ]
Toplam Oylar : 57

YazarMesaj
KAMYONCU AHMET

KAMYONCU AHMET

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 9

Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 13, 2009 2:00 pm

sağolun
esrarengiz26

esrarengiz26

Erkek
Saygınlık : 31

Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Eyl. 14, 2009 10:18 pm

saolasın emegine saglık
alis baba

alis baba

Erkek
Saygınlık : 147

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:21 pm

eline sağlık
henry_aha

henry_aha

Erkek
Saygınlık : 61

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:56 am

sağolasın
vegatro

vegatro

Erkek
Saygınlık : 41

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 12:28 pm

Hayırlı bayramlar arkadaşlar
Ben bu sürümü yükleyeli baya uzun zaman oldu
forumu da takip ediyorum ama bu sürümde yeni tırları nasıl ve nereye yüklüyoruz? aradım bulamadım Sad link varsa verebilirmisiniz? yoksa yükleyemiyormuyuz? teşekkürler
tırcı_serseri

tırcı_serseri

Erkek
Saygınlık : 35

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:45 pm

saollll
crazy_piskopat

crazy_piskopat

Erkek
Saygınlık : 22

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 11:16 am

sağol
ETC

ETC

Erkek
Saygınlık : 5

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Kas. 14, 2009 6:50 pm

Çok teşekkürler, emeğinize sağlık...
StRey_

StRey_

Erkek
Saygınlık : 14

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Kas. 15, 2009 3:07 pm

ewy...
excavator07

excavator07

Erkek
Rep Puanı : 1
Saygınlık : 7

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Kas. 17, 2009 11:22 pm

sağol kardeş deneyip bakalım nasılmış
slm9900

slm9900

Erkek
Rep Puanı : 1
Saygınlık : 96

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Ara. 21, 2009 9:34 am

MJoRaYuLuN demiş ki:
Yazıya başlamadan önce bazı şeyleri söyliyim.. Oyunda bazı buglar bulunmakta..Tabi karşılaşırsanız.. Ben 2 tane bug ile karşılaştım..Bunlar;
1- Araç içinde kullanırken geri giderken geri sesi geliyor.İleri gitmeye başladığınızda ses susmuyor.Kamerayı araç dışına alıp tekrar içeri alınca ses gidiyor...
2- Feribotla İngiltereden avrupaya geçiş yaptım.. Geçiş yaptıktan sonra araç çıkışa doğru dönmüş duruyordu, F10 ile screen alıcaktım fakat birden feribotun bölünmüş bir bölümüne girdi.. yani feribottan çıkamadım içinde sıkıştım.. Screen de bozuk çıktı...(Fotoğraf Bölümündeki son resim)

Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Testofx

Evet Geçelim Oyun kurulumu ve download kısmına..
Arkadaşlar kullandığım pacth dosyasını web siteme upload ettim..
Download Linki :
Rar Pass :
Kendi siteme upload ettim neden? ; Çoğu arkadaşımızda Rapid Premium yok, dosya indirdiği zaman belli bi süre beklemek zorunda, kolaylık sağlaması için böyle yaptım..

Şimdi Dosya inmeye devam etsin biz işimize bakalım.. (Not: Oyunu ilk defa kuracak arkadaşlar **Metin** arasındaki işlemi yapmasınlar!)

**İlk olarak Belgelerime giriyoruz.. Euro Truck Simulator isimli dosyanın bir yedeğini alıyoruz..Yani kopyalayıp başka bir yere yapıştırın.. Sonrasında Euro Truck Simulator oyunu kaldırıyoruz..(Program Ekle Kaldır yada Oyunun Kurulu olduğu yerde Uninstall dan)..
Kaldırdıktan sonra tekrar** oyunu kuruyoruz.. Crack Yapyoruz, indirdiğimiz Rar ın içinden çıkan setupı oyunu kurduğumuz gibi kuruyoruz.. burada 2 kurulum var, ilk kurulum tamamlanıcak, exit diyecez sonrasında bir kurulum daha gelicek işte önemli olan bu 2. kurulum.. bu kurulumuda tamamlıyoruz.. Crack yapmamıza gerek yok.. Artık oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz...

Oyun Hilelerinde bir değişiklik yok yine aynı
Bilmeyenler için;
Belgelerim -> Euro Truck Simulator -> config.cfg dosyasını Not Defteri ile açıyoruz..
Buluyoruz..
Kod:
uset g_developer "0"
uset g_console "0"
0 değerlerini 1 olarak değiştiriyoruz.. Oyunua girdiğimizde konsolu açmak için tab tuşunun üstündeki " yada é ifadesine tıklıyoruz..
cheat money => € 500,000 verir
quit => Oyundan Tamamen Çıkış
exit => Oyun Ana Ekrana Çıkış
edit => Harita Editörünü Açar

Çektiğim yeni resimlere aşağıdaki 2 linkin birinden ulaşabilirsiniz... (Galeri Olarak Duruyor)
http://img411.imageshack.us/gal.php?g=ets00003b.png
http://yfrog.com/bfets00003bpx

Teşekkürlerinizi ve Replerinizi Bekliyorum..
Saygılarımla...
MJoRaYuLuN
ufukgs

ufukgs

Erkek
Saygınlık : 45

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ocak 27, 2010 9:21 pm

çok sağol
devdevil

devdevil

Erkek
Saygınlık : 2

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Mart 21, 2010 9:59 am

teşekkürler
world

world

Erkek
Saygınlık : 34

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 1:09 pm

teşekkürler
WoLF

WoLF

Erkek
İş/Hobiler : Öğrenci Futbol Oynamak Bilgisayar Oynamak
Lakap : sead the point
Saygınlık : 40

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 17, 2010 4:28 pm

MJoRaYuLuN demiş ki:
Yazıya başlamadan önce bazı şeyleri söyliyim.. Oyunda bazı buglar bulunmakta..Tabi karşılaşırsanız.. Ben 2 tane bug ile karşılaştım..Bunlar;
1- Araç içinde kullanırken geri giderken geri sesi geliyor.İleri gitmeye başladığınızda ses susmuyor.Kamerayı araç dışına alıp tekrar içeri alınca ses gidiyor...
2- Feribotla İngiltereden avrupaya geçiş yaptım.. Geçiş yaptıktan sonra araç çıkışa doğru dönmüş duruyordu, F10 ile screen alıcaktım fakat birden feribotun bölünmüş bir bölümüne girdi.. yani feribottan çıkamadım içinde sıkıştım.. Screen de bozuk çıktı...(Fotoğraf Bölümündeki son resim)

Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Testofx

Evet Geçelim Oyun kurulumu ve download kısmına..
Arkadaşlar kullandığım pacth dosyasını web siteme upload ettim..
Download Linki :
Rar Pass :
Kendi siteme upload ettim neden? ; Çoğu arkadaşımızda Rapid Premium yok, dosya indirdiği zaman belli bi süre beklemek zorunda, kolaylık sağlaması için böyle yaptım..

Şimdi Dosya inmeye devam etsin biz işimize bakalım.. (Not: Oyunu ilk defa kuracak arkadaşlar **Metin** arasındaki işlemi yapmasınlar!)

**İlk olarak Belgelerime giriyoruz.. Euro Truck Simulator isimli dosyanın bir yedeğini alıyoruz..Yani kopyalayıp başka bir yere yapıştırın.. Sonrasında Euro Truck Simulator oyunu kaldırıyoruz..(Program Ekle Kaldır yada Oyunun Kurulu olduğu yerde Uninstall dan)..
Kaldırdıktan sonra tekrar** oyunu kuruyoruz.. Crack Yapyoruz, indirdiğimiz Rar ın içinden çıkan setupı oyunu kurduğumuz gibi kuruyoruz.. burada 2 kurulum var, ilk kurulum tamamlanıcak, exit diyecez sonrasında bir kurulum daha gelicek işte önemli olan bu 2. kurulum.. bu kurulumuda tamamlıyoruz.. Crack yapmamıza gerek yok.. Artık oyunu istediğiniz gibi oynayabilirsiniz...

Oyun Hilelerinde bir değişiklik yok yine aynı
Bilmeyenler için;
Belgelerim -> Euro Truck Simulator -> config.cfg dosyasını Not Defteri ile açıyoruz..
Buluyoruz..
Kod:
uset g_developer "0"
uset g_console "0"
0 değerlerini 1 olarak değiştiriyoruz.. Oyunua girdiğimizde konsolu açmak için tab tuşunun üstündeki " yada é ifadesine tıklıyoruz..
cheat money => € 500,000 verir
quit => Oyundan Tamamen Çıkış
exit => Oyun Ana Ekrana Çıkış
edit => Harita Editörünü Açar

Çektiğim yeni resimlere aşağıdaki 2 linkin birinden ulaşabilirsiniz... (Galeri Olarak Duruyor)
http://img411.imageshack.us/gal.php?g=ets00003b.png
http://yfrog.com/bfets00003bpx

Teşekkürlerinizi ve Replerinizi Bekliyorum..
Saygılarımla...
MJoRaYuLuN
http://www.kamyoncuyuz.biz
qencport

qencport

Erkek
Saygınlık : 25

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Ocak 26, 2011 12:27 am

sağol kardeş
sehn

sehn

Erkek
Saygınlık : 24

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**   Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM** - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 28, 2011 3:29 pm

tesekürler

Euro Truck Simulator v1.2(Gold Edition) Download & Kurulumu **SoN SürüM**
4 sayfadaki 4 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» :) Euro Truck Simulator Gold Edition :)
» Euro Truck Simulator Merak