...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sırket ısmınızı sız adlandırın

+2
dogukank61
kral baris
6 posters
YazarMesaj
kral baris

kral baris

Erkek
İş/Hobiler : eglence ders tır oyunları
Lakap : ıveco euro star kral mali
Rep Puanı : -44
Saygınlık : 63

sırket ısmınızı sız adlandırın Empty
MesajKonu: sırket ısmınızı sız adlandırın   sırket ısmınızı sız adlandırın Icon_minitimePaz Nis. 26, 2009 8:55 pm

sevgılı kardeslerım ve abılerım oyunda dorse alırken yapancı sımler yerıne kendı ısmınızı yapın bu cok basıt belgelerım save game tıklıyoruz orda ılk cıkanı not deftrerı ıle acıyoruz ordan bakın fırma ısımlerı yazıyo ıstedıgınız fırma ısmını yazın bu ayrıca ordakı ulke ısmlerını degıstırıp ıstedıgınız ıl ılce koy adı yapabılırsenız boyle oyun daha zevklı ama tek sorun var dorseler ısalla saygılı patronlarımız dorse ıstek bolumunu meaj sayısını bosverıp herkeze dorse yapar saygılarımla patron abımlerım sız en ıyısını bılırsenız ama lutfen dorse ıstek bolumunde bıraz ınsaf evet arkadslar boyle ordan ıstedıgınız seyı degıstırebılırsenız ısalla hepınız beyenırsenız sevgılerımle corlulu ıvecocu Very Happy Very Happy
dogukank61
PATRON
PATRON
dogukank61

Erkek
Rep Puanı : 6
Saygınlık : 181

MesajKonu: Geri: sırket ısmınızı sız adlandırın   sırket ısmınızı sız adlandırın Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 5:13 pm

güzel kardesim bulmussun ama senin buldugun yol en basit bi yol ve bu yol iyi bi yol olmadıgını söylim Very Happy sorun cıkartır ve en önemlisi saçma olur dörse olayına gelirsek ben bişe diyemem ersin arkadasımız mesaj zorululugu kalktı derse benim içinde kalkmıstır ama sana söyle söylim kendini gelistirmeye devam et senin yaptıgın bizim için küçük olabilir ama senin için büyük bir adım bizde öyle basladık Wink
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek
İş/Hobiler : ~~ TIRCI ~~
Lakap : Çirkin Kral
Rep Puanı : 131
Saygınlık : 667

MesajKonu: Geri: sırket ısmınızı sız adlandırın   sırket ısmınızı sız adlandırın Icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:09 pm

O zaman biz herkese dorse yapalım Teşekkür edemeyen insanlarımız var ben onlara niye dorse yapıyım kardeşim

Dua et 70 mesaj koymusum ben 150 düşünüyordum insaf etmişim demek ki...
http://www.kamyoncuyuz.biz
iRaNLi

iRaNLi

Erkek
Lakap : Mercedes 1844 Actros
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 40

MesajKonu: Geri: sırket ısmınızı sız adlandırın   sırket ısmınızı sız adlandırın Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 12:03 pm

haklısın çirkin kral arkadaşım bir teşekkürü esirgeyenler var aramızda ben daha yeni katıldım ama her mesaja teşekkür ediyorum.
bender38
MODERATÖR
MODERATÖR
bender38

Erkek
İş/Hobiler : tır&kamyon
Lakap : emsalsiz38
Rep Puanı : 3
Saygınlık : 173

MesajKonu: Geri: sırket ısmınızı sız adlandırın   sırket ısmınızı sız adlandırın Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 9:51 pm

ersin abim haklı çünkü bir teşekkür ederim yazmayı bilmeyenler var güzel emeğe çok görüyolar onlara neden uğraş harcansınki onlara harcayacağı emeğe hakedene yapar en güzeli olur bence belki ordan anlarlarda düzelirler...
eöre78890

eöre78890

Erkek
Lakap : apo
Rep Puanı : -3
Saygınlık : 228

MesajKonu: Geri: sırket ısmınızı sız adlandırın   sırket ısmınızı sız adlandırın Icon_minitimeCuma Eyl. 04, 2009 10:42 pm

bende her konuya ediyorum

sırket ısmınızı sız adlandırın
1 sayfadaki 1 sayfası