...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.

5 posters
YazarMesaj
volvocu11

volvocu11

Erkek
İş/Hobiler : TIRCI,FOTOCU,STÜDYOCU
Lakap : volvocu
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 89

Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Empty
MesajKonu: Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.   Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 10:38 am

Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.
Esinti.68
PATRON
PATRON
Esinti.68

Erkek
İş/Hobiler : KamYoNcUyUz.BiZZ
Lakap : \\ EsİnTi //
Rep Puanı : 97
Saygınlık : 799

Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Empty
MesajKonu: Geri: Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.   Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Icon_minitimeCuma Ağus. 14, 2009 11:53 am

Ara bul..
http://www.kamyoncuyuz.forumm.biz
volvocu11

volvocu11

Erkek

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.   Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 3:57 pm

Aradım bulamadım ondan konu açıyoruz heralde..
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek
İş/Hobiler : ~~ TIRCI ~~
Lakap : Çirkin Kral
Rep Puanı : 131
Saygınlık : 667

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.   Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 15, 2009 6:00 pm

BİLGİM YOK...
http://www.kamyoncuyuz.biz
zeygek

zeygek

Erkek
Saygınlık : 21

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.   Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Icon_minitimeSalı Ağus. 18, 2009 9:48 pm

bende var
volvocu11

volvocu11

Erkek

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.   Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Icon_minitimeÇarş. Ağus. 19, 2009 11:04 am

atabilirmisin?
emocen

emocen

Erkek
İş/Hobiler : Bilgisayar/Öğrenci
Lakap : Emocen
Saygınlık : 158

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.   Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Icon_minitimePtsi Ağus. 24, 2009 11:54 pm

Kardeşim tır klasörünün içne gir base mase oralarda tır fiyatını yazan bir yazı var orada ayarlarsın.
http://www.kamyoncuyuz.tr.cx
volvocu11

volvocu11

Erkek

MesajKonu: Geri: Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum.   Arkadaşlar tırların fiyatlarını düşürmek için bir mod var dı (real truck prices.scs) adında bu mod kimde varsa atıversin bana 700 lük VOLVO indirdim satın alamıyorum. Icon_minitimeC.tesi Ağus. 29, 2009 6:18 pm

o dediğini yaptım oyundan atıyo ama sorunu çözdüm ford transcontinental indirdim volvonun yerine geçti sonra fiyatı 95,000'e düştü oyunun kaydettim volvo yamayı ekleyip açtım ve mutlu son..yanlız benden 3 yaş küçüksün kardeşim diye konuşman garip..

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-