...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası

2 posters
YazarMesaj
fatih5596

fatih5596

Erkek
İş/Hobiler : Elektrik Mühendisliği
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 42

Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası Empty
MesajKonu: Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası   Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 10:31 pm

Arkadaşlar benim harita saveleme ile ilgili sorunlarım var. Arkadaşlar diyecekler base klasörü açıcaksın map.scs olaylarına gireceksin gibisinden. Ancak ben bunların hepsini yaptım ve sorunsuzca harita yapıp saveleyip sonradan devam edebiliyordum. Ancak yaptığım haritayı açtığım base klasöründen silip, map.scsyi kaldırdım yeni bir harita yapmak için. Orjinal haritayla tekrar base klasörü çıkartıp map.scs oluşturdum ve yapıma başladım. O kadar emekten sonra kaydettiğimde yeniden açtığımda karşımda tekrar orjinal haritayı buldum. Oyunu silip tekrar yükledim fakat yine aynı sorunla karşılaştım. Konsolda haritayı loadladığımda europe.bak dosyalarının açılamadığı söyleniyor. Eski yaptığım haritayla gelen bir sorun olduğunu tahmin ediyorum tam bilmemekle. Haritacı arkadaşlarım daha önce böyle bir sorunla karşılaşmış ve çözüme ulaşmıştır diye temenni ediyorum. Yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar. Şimdiden teşekkürler.

kamyoncuyuz.biz
(¯`KRaL´¯)
PATRON
PATRON
(¯`KRaL´¯)

Erkek
İş/Hobiler : ~~ TIRCI ~~
Lakap : Çirkin Kral
Rep Puanı : 131
Saygınlık : 667

MesajKonu: Geri: Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası   Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 11:17 pm

şimdi kardeşim bende de ona benzer bir sorun olmuştu ama ben vista kullanıyordum kayıt ettiğim de C de olduğun için oyunun kurulduğu yer izin vermiyordu D ye yer açtım oraya kurmuştum düzeldi...

şimdi senin olaya gelirsek oyunun kurulu olduğu yere base klasörü açip içerisine map klasörü açtıktan sonra oraya kayıt ediyorsun daha sonra da winarar ile zipleme ve depolama yaptıktan mod klasörüne atıyorsun

oyuna girip consulu indirdikten sonra "edit europe" yazdıktan sonra senin haritan açılması gerekiyor

umarım yardımcı olmuşumdur.....
http://www.kamyoncuyuz.biz
fatih5596

fatih5596

Erkek
İş/Hobiler : Elektrik Mühendisliği
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 42

MesajKonu: Geri: Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası   Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası Icon_minitimePaz Ağus. 30, 2009 11:44 pm

Kardeş sanırım sorunu buldum. Mod klasörüne depolama ile oluşturduğum map.scs dosyası 1.2 ile çakışma yaptı herhalde ya da farklı bi sebepten çalışmadı bilmiyorum. Ben de savelediğim mapi direkt olarak base.scsnin içine atmayı denedim ve loadladığımda haritam geri geldi. Emeklerim de öyle. (: İlgin için teşekkür ederim kardeşim herşey için sağol. Bu sorunu yaşayan arkadaşlar için de bir çözüm olabilir bu (:

kamyoncuyuz.biz

Harita Yapımında Beklenmedik Kayıt Hatası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-