...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz.

3 posters
YazarMesaj
bbrsh

bbrsh

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 21

Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz. Empty
MesajKonu: Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz.   Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz. Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 4:52 am

Arkadaşlar konu doğru yerdemi bilmiyorum yada daha önce açıldımı diye baktım ama bulamadım.Sorun işlediysek affola.Neyse;

Yarın 30-75 ytl arası bi direksiyon seti alıcam fakat hanigisi uyumlu yada tam uyumlu hangisi işimi görür bilemedim.
Eğer kullanan yada bilgisi olan arkadaşlar varsa bana bi yardım etsin.Daha önce snopy marka almıştım daha oyun
ilk çıktığı zaman Almancaydı ozman ayarlarını falan yapamadığım için geri iade etmek zorunda kaldım.İnşallah şimdi böyle bişey
olmazda rahat rahat oynarım.Şimididen yazan arkadaşlara teşekkür ederim.İyi Sürüşler... Yardım Edin
ahmet ozen123

ahmet ozen123

Erkek
Saygınlık : 137

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz.   Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz. Icon_minitimePtsi Ağus. 31, 2009 9:53 am

bende snopy var yıllardır kullanıyorum tık demedi hemde ucuzda 30 tl ye birkeresinde birine sinirlendim duvardan duvara vurdum haylaha tık yok çok iyi yani tavsiye ederim sade tasarımEuro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz. Snopy-at-0363-direksiyon-driksiyon buyur buda bende olan direksiyon çok gsl dir tavsiye ederim
bbrsh

bbrsh

Erkek
Saygınlık : 21

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz.   Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 2:22 am

sağol kardeşim fakat oyunda sıkıntı yaratmıyor dimi kontrol ler falan??
matraXweled

matraXweled

Erkek
Lakap : MaTRaX_WeLeD c(:
Saygınlık : 83

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz.   Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 10:56 am

kardeş bence logitech g25 al derim ama fıyatı çok pahalı 600-700 tl arasında olması lazım ama debriyaj da var viteside araba vitesı gıbi 6 ileri 1 geri tavsiye ederim
ahmet ozen123

ahmet ozen123

Erkek
Saygınlık : 137

MesajKonu: Geri: Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz.   Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz. Icon_minitimeC.tesi Eyl. 05, 2009 10:00 pm

yok abi ne sıkıntı yaratıcak ben 2 senedir kullanıyorum artık emektar oldu direksiyonun arkasında engelliler için gaz frende var istersende sinyal yapabilirsin karde ama sen bende para çok daha pahalı daha gslini alıcam diyorsan karar senin her direksiyon aynı fonk siyonlular hariç

Euro Truck Simulator 'a joystick alıcam önerileriniz.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Euro Truck Simulator Merak
» :) Euro Truck Simulator Gold Edition :)