...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...:TURK SOFORLERIN MEKANI:...

TURK SOFORLERIN MEKANI...KaMyOnCuYuZ.BİZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı]

4 posters
YazarMesaj
B.M.C FATİH
PATRON
PATRON
B.M.C FATİH

Erkek
İş/Hobiler : öğrenci
Lakap : ___DELFY___
Rep Puanı : 60
Saygınlık : 266

TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı] Empty
MesajKonu: TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı]   TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı] Icon_minitimeSalı Tem. 29, 2008 5:33 pm

ARkadaşlar izledğiniz video ve resimlerde pek bişey anlamadığınız hakkında tepkiler aldım ve artık şunu yazıya dökelim dedim... Very Happy:D

Yazılı olarak anlatıyorum..İYi okuyun..Sonra bana olmadı demeyin... WinkWink

1.) ilk olarak Bilgisayarım - c veya d - Program Files - 18 W0S HAulin - base.scs adlı dosyayı WiNrAr ile açıyoruz....

2-)Açtığımız dosyada vehicle - truck en altta truck_storage var...Onu masaüstüne atıyoruz..Sadece onu.. Wink

3-)İndirdiğimiz tırdaki *scs türündeki dosyayı winrar ile açıyoruz...

4-)Açtığımız dosyada vehicle - truck - definition 'u izliyoruz...

5-)Oradaki not defteri ile açılan dosyanın ismi...Yani o belgenin adı neyse onu biryere not alıyoruz.Mesela o

dosyanın adı DAF95XF ise o DAF95XF 'yi bir yere not alıyoruz ki unutmayalım.. Wink

6-)Ayrıca vehicle-truck içine definition'a girmeden herhangi bir not defteri ile açılan dosya varsa onu

siliyoruz ki tam çalışsın.. Wink

7-)Şimdi masaüstüne çıkarmış olduğumuz truck_storage adlı belgeyi notdefteri ile açıyoruz...8-)Sayfayı en alta indirip @include "definiton/xxx.sii" ADlı satırı ekliyoruz...Az önce not alın dediğim yazıyı

xxx yerine ekliyoruz... ÖRN : @include "definiton/DAF95XF.sii"

9-)Bunları ekledikten sonra kaydetip kapatıyoruz....

10-)Şimdi iki tane klasör oluşturacağız... İlk olarak vehicle adında bir klasör...ikinci olarak da truck adında

bir klasör oluşturuyoruz...O kaydetdiğimiz truck_storage adlı belgeyi truck'ın içine...truck'ı da vehiclenin içine

atıyoruz... Wink

11-)Şimdi de vehicle'nin üstüne gelip sağ tıklıyoruz ve arşive ekle diyoruz...
12-)ARşive ekle dedikten sonra arşiv formatını ZİP...METODUda normal yerine depola olarak seçip

kaydediyoruz...

13-)Şimdi kaydetdğimiz o winrarlı dosyanın üstüne gelip adını değişti diyoruz ve adını def.scs olarak

koyuyoruz...

14-)SOn olarak indirdiğimiz tırın scs dosyasını ve yaptığımız def.scs adlı dosyayı Belgelerim - 18 WoS

Haulin -mod klasörüne atıyoruz...

İşlem bitmiştir..Haydi hayırlı oyunlar...Umarım yararlı olmuştur... ALINTI DEĞİLDİR...
https://kamyoncuyuz.forumdizini.com
dafdelisi

dafdelisi

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 53

MesajKonu: Geri: TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı]   TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı] Icon_minitimeCuma Haz. 05, 2009 9:56 pm

allah senden razı olsun sana nasıl teşekkür etsem azdır kardeş o kadar güzel anlattın ki ben yıllardır bu storage olayını yapamamaktan kafayı yiyorum sağolasın emeğine yüreğine parmaklarına sağlık
şehzade

şehzade

Erkek
Lakap : MüDüR
Rep Puanı : 12
Saygınlık : 269

MesajKonu: Geri: TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı]   TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı] Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 4:59 pm

patron allah senden razı olsun en sonunda çıkmaya tırları oynayabilicez çok sağol
helal olsun helal olsun eline sağlık eline sağlık alkıs alkıs tebrikler
kamyoncuyuz.biz kamyoncuyuz.biz kamyoncuyuz.biz
ugur1905

ugur1905

Erkek
Rep Puanı : 0
Saygınlık : 103

MesajKonu: Geri: TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı]   TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı] Icon_minitimePaz Tem. 19, 2009 12:02 pm

tsk

TRUCK STORAGE YAPMA [yazılı]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Truck Storage Olusturma (video)
» Storage
» Euro Truck MOD
» volvo euro 5